CRGCQ2010J1R0
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ2010J1R0
JLCPCB Part #
C2082236
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS