CRGCQ0603F3K9
MFR.Part #
CRGCQ0603F3K9
JLCPCB Part #
C2081401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS