H4P169RDCA
MFR.Part #
H4P169RDCA
JLCPCB Part #
C1408729
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS