CPF0402B182RE
MFR.Part #
CPF0402B182RE
JLCPCB Part #
C4303155
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS