CPF0201B3K01E1
MFR.Part #
CPF0201B3K01E1
JLCPCB Part #
C4104498
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS