CPF0201B30K1E1
MFR.Part #
CPF0201B30K1E1
JLCPCB Part #
C4263645
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS