354033RFT
MFR.Part #
354033RFT
JLCPCB Part #
C4214756
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS