3430A3F68KTE
MFR.Part #
3430A3F68KTE
JLCPCB Part #
C6808849
Description
-55℃~+155℃ 3W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS