3430A3F13RTE
MFR.Part #
3430A3F13RTE
JLCPCB Part #
C5512987
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS