H8340RBZA
MFR.Part #
H8340RBZA
JLCPCB Part #
C1407915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS