MLG0603S62NJT000
MFR.Part #
MLG0603S62NJT000
JLCPCB Part #
C7231024
Description
1.1GHz 3.3Ω 50mA 5@100MHz 62nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS