MHQ1005P8N2JT
MFR.Part #
MHQ1005P8N2JT
JLCPCB Part #
C5798424
Description
160mΩ 23@250MHz 3.6GHz 550mA 8.2nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS