B43508F2108M80
MFR.Part #
B43508F2108M80
JLCPCB Part #
C1611001
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
1000uF 250V 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS