B41231A5109M000
MFR.Part #
B41231A5109M000
JLCPCB Part #
C1598449
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 25V 3.95A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS