MHQ1005P4N7BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P4N7BTD25
JLCPCB Part #
C2048654
Description
23@250MHz 4.7nH 5GHz 800mA 80mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS