MLP1608H2R2BT
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP1608H2R2BT
JLCPCB Part #
C6227483
Package
0603
Description
2.2uH 390mΩ 750mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS