CD70ZU2GA102MYVKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD70ZU2GA102MYVKA
JLCPCB Part #
C342381
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 400V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS