B43512B9108M080
MFR.Part #
B43512B9108M080
JLCPCB Part #
C3722206
Package
Plugin,D40xL57.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 130mΩ 22.5mm 4.72A@100Hz 400V 40mm 5000hrs@85℃ 57.2mm ±20% 插件,D40xL57.2mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS