B43508B5227M7
MFR.Part #
B43508B5227M7
JLCPCB Part #
C1609350
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
220uF 25mm 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS