B32652A2152J000
MFR.Part #
B32652A2152J000
JLCPCB Part #
C3801440
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS