MHQ1005P91NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P91NJTD25
JLCPCB Part #
C2048216
Description
1.78Ω 160mA 23@250MHz 900MHz 91nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS