TMPC 0515HPV-4R7MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0515HPV-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17505495
Package
2220
Description
118mΩ 2.7A 4.7uH 4A AEC-Q200 ±20% 2220 Power Inductors ROHS