TMPA 1707SP-330MN-D
MFR.Part #
TMPA 1707SP-330MN-D
JLCPCB Part #
C17464821
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
10A 10A 33uH 37mΩ ±20% SMD,17.8x16.9mm Power Inductors ROHS