HCB1608KF-101T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB1608KF-101T30
JLCPCB Part #
C127292
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS