HPC 5040NV-101M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 5040NV-101M
JLCPCB Part #
C17347724
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 560mΩ 720mA 750mA AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS