HPC 8040NV-221M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 8040NV-221M
JLCPCB Part #
C17219947
Package
3131
Description
220uH 610mΩ 760mA 900mA AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS