FCM1608HF-252T02
MFR.Part #
FCM1608HF-252T02
JLCPCB Part #
C5441307
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2.5kΩ@100MHz 200mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS