CEP125NP-5R6MC-H
MFR.Part #
CEP125NP-5R6MC-H
JLCPCB Part #
C167311
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
11.4mΩ 5.6uH 8.2A 8.8A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS