CDR10D48MNNP-270NC
MFR.Part #
CDR10D48MNNP-270NC
JLCPCB Part #
C2455292
Package
SMD,10x10mm
Description
2.7A 27uH 3.6A 50mΩ ±25% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS