CDR105BNP-471KC
MFR.Part #
CDR105BNP-471KC
JLCPCB Part #
C2455489
Package
SMD,10x9mm
Description
1.5Ω 330mA 470uH ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS