CLS62NP-100NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS62NP-100NC
JLCPCB Part #
C2454175
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
10uH 154mΩ 700mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS