SRU1028-220Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU1028-220Y
JLCPCB Part #
C6301737
Package
SMD,10x10mm
Description
1.4A 104mΩ 22uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS