CDEP12D38NP-5R6MC-88
MFR.Part #
CDEP12D38NP-5R6MC-88
JLCPCB Part #
C7100411
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
21mΩ 5.5A 5.6uH 6.8A ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS