SP30P08NJ
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP30P08NJ
JLCPCB Part #
C41355014
Package
PDFNWB-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6V 2.9nF 280pF 30V 35W 40A 410pF 48nC@10V 7.5mΩ@10V、11mΩ@4.5V P-Channel PDFNWB-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS