SP30N01GTQ
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP30N01GTQ
JLCPCB Part #
C22385388
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.65mΩ@10V 1.832nF 1.9V 101pF 160A 180W 30V 5.451nF 92nC@10V N-Channel TO-220-3L MOSFETs ROHS