RR1220P-2870-D-M
MFR.Part #
RR1220P-2870-D-M
JLCPCB Part #
C4012889
Description
-55℃~+125℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS