RL0816S-4R7-F
MFR.Part #
RL0816S-4R7-F
JLCPCB Part #
C4263867
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS