RG1608V-4320-P-T1
MFR.Part #
RG1608V-4320-P-T1
JLCPCB Part #
C4108607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS