RL0816S-2R7-F
MFR.Part #
RL0816S-2R7-F
JLCPCB Part #
C2075073
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 2.7Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS