DCT221K20Y5PF6FJ5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCT221K20Y5PF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896041
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 50V 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS