DCH471K26Y5PP6VK7C8
MFR.Part #
DCH471K26Y5PP6VK7C8
JLCPCB Part #
C2896512
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 470pF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS