ZVR10D431KL837A0
MFR.Part #
ZVR10D431KL837A0
JLCPCB Part #
C2919270
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.75kA 275V 350V 430V 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS