DCC220K20COHF58L5A0
MFR.Part #
DCC220K20COHF58L5A0
JLCPCB Part #
C2896127
Package
Plugin,P=5mm
Description
22pF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS