ZVR10D511KK837A0J
MFR.Part #
ZVR10D511KK837A0J
JLCPCB Part #
C2919288
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 320V 430V 510V 7.5mm 840V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS