DCH102K34Y5PP6FJ5C8
MFR.Part #
DCH102K34Y5PP6FJ5C8
JLCPCB Part #
C2896215
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 2kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS