S1032-F-60.0A
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
S1032-F-60.0A
JLCPCB Part #
C553920
Package
SMD,10x3.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10.25mm 180A 2376 3.2mm 3.2mm 60A 72V Surface Mount Fuse SMD,10x3.2mm Disposable fuses ROHS