SMF12M1FR021T
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
SMF12M1FR021T
JLCPCB Part #
C845269
Package
1206
Description
1W 21mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS