UB5C-43R1F8
MFR.Part #
UB5C-43R1F8
JLCPCB Part #
C3203064
Description
-55℃~+250℃ 43.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS