UAL25-1RF8
MFR.Part #
UAL25-1RF8
JLCPCB Part #
C5814755
Description
1Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS