PFS35-39KF1
MFR.Part #
PFS35-39KF1
JLCPCB Part #
C4051174
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 35W 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS